Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

Zeki KARAİSMAİLOĞLU
Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler BaşkanıBu Haberi Paylaş

 

Diğer Haberler


 

KADINLAR GÜNÜ İÇİN KARTAL’DA AK PARTİ ÇIKARMASI

 

Geçtiğimiz ay Ak Parti Kartal İlçe Başkanlığı’nda yaşanan görev değişiminden sonra, İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarıyla birlikte; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları çerçevesinde, yoğun bir katılımla sahaya inerek, Kartallı çalışan kadınları ziyaret ettiler.

Öncesinde sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ak Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek; “Başımızın tacı, gönüllerimizin ilacı bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyoruz!” dedi.

Kadına şiddetle sonuna kadar mücadele edecekleri vurgusu yapan Ebubekir Taşyürek; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  “Tek bir kadın dahi şiddet mağduru olmadığı güne kavuşana kadar bizim de kadına şiddetle mücadelemiz devam edecektir” mesajıyla kararlılığını ifade etti.

İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek, tüm ana kademe ve kadın ve gençlik kolları teşkilatlarıyla birlikte Kartal’ın 20 mahallesinde eş zamanlı olarak, çalışan kadınları ziyaret ederek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günlerini kutladılar. Ziyaretler sırasında Ebubekir Taşyürek’e gösterilen ilgi ve alaka dikkatlerden kaçmadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, gönül seferberliği çağrısını Ebubekir Taşyürek nezdinde görmenin memnuniyetini ifade eden Kartallı kadınlar, ziyaretlerden duydukları memnuniyeti ifade ederek; “Biz böyle bir teşkilat istiyoruz. Kartal’ı ilçe binasından değil, bizzat sokaktan takip eden ve sürekli bizlerle iç içe olan bir yönetim anlayışı sergileyeceği inandığımız Ebubekir Taşyürek’e, görevinde başarılar diliyoruz” dediler.

 

08.03.2021